Domů / Podle výrobce / BRITAX RÖMER
Autosedačka BRITAX Dualfix 3 i-Size Bundle Flex iSense 2022 - 1
Autosedačka BRITAX Dualfix 3 i-Size Bundle Flex iSense 2022 - 2
Autosedačka BRITAX Dualfix 3 i-Size Bundle Flex iSense 2022 - 3
Autosedačka BRITAX Dualfix 3 i-Size Bundle Flex iSense 2022 - 4
Autosedačka BRITAX Dualfix 3 i-Size Bundle Flex iSense 2022 - 5
Autosedačka BRITAX Dualfix 3 i-Size Bundle Flex iSense 2022 - 6
Autosedačka BRITAX Dualfix 3 i-Size Bundle Flex iSense 2022 - 7
Autosedačka BRITAX Dualfix 3 i-Size Bundle Flex iSense 2022 - 1/7Autosedačka BRITAX Dualfix 3 i-Size Bundle Flex iSense 2022 - 2/7Autosedačka BRITAX Dualfix 3 i-Size Bundle Flex iSense 2022 - 3/7Autosedačka BRITAX Dualfix 3 i-Size Bundle Flex iSense 2022 - 4/7Autosedačka BRITAX Dualfix 3 i-Size Bundle Flex iSense 2022 - 5/7Autosedačka BRITAX Dualfix 3 i-Size Bundle Flex iSense 2022 - 6/7Autosedačka BRITAX Dualfix 3 i-Size Bundle Flex iSense 2022 - 7/7

Autosedačka BRITAX Dualfix 3 i-Size Bundle Flex iSense 2022


Žádné hodnocení. Kód: BRITAXAUT072 Doprava zdarma Doprava zdarma
Kategorie: i-Size 40 - 105 cm
Produkt již není v prodeji

Výhody nákupu:

Doprava zdarma
nad 3 500 Kč
100 % garance originálního zboží

Autosedačka BRITAX Dualfix 3 i-Size Bundle Flex iSense 2022

Autosedačka BRITAX Dualfix 3 i-Size včetně isofixové základny Flex iSense

pro děti od 3 měsíců  do 4 let

 

Pokračovací autosedačka Dualfix 3 i-Size se základnou Flex iSense pro pohodlné a bezpečné cestování.
 

Bezpečnost, dokonalý komfort a pohodlná manipulace – to je pokračovací autosedačka Dualfix 3 i-Size. Lze ji používat výhradně se základnou Flex base, která je součástí balení. Díky bázi autosedačku můžete otáčet o 360°. To vám velmi usnadní manipulaci s dítětem při vystupování a nastupování, ale také to umožňuje jízdu v protisměru, což je pro malé děti nejbezpečnější způsob cestování. Zároveň pomocí základny lze autosedačku nastavit až do 6 ergonomických poloh.

Autosedačka Dualfix 3 iSense se na základnu instaluje pouze jediným kliknutím, a to do pozice v protisměru. Do požadovaného umístění už si ji lehce natočíte. Možnost polohování sedačky zaručuje nastavení správné polohy ve všech vozidlech bez ohledu na sklon sedadla. Dítěti tak nebude padat hlavička a zároveň je podpořen správný vývoj páteře.

Bezpečí na prvním místě
Autosedačka Dualfix 3 i-Size odpovídá nejpřísnější evropské normě ECE R129 a je vybavena řadou inovativních bezpečnostních prvků. Optimalizovaný systém SICT INSIDE je schopný absorbovat velké množství energie při případném bočním nárazu a ochránit tak dítě v celé jeho délce. Patentovaný systém Pivot Link zase poskytuje ochranu ze všech stran. Samozřejmostí je 5 bodový bezpečnostní pás, který je opatřen protiskluzovou vrstvou.

Komfort i na dlouhých cestách
Autosedačka je bohatě polstrovaná a v kombinaci s polohováním zajistí vašim nejmenším maximální pohodlí – a to i v případě delšího cestování. Plně nastavitelná opěrka hlavy zaručuje rostoucím dětem ergonomické sezení. Autosedačka disponuje i prodloužením místa na nožičky v protisměrné jízdě.

Isofixová základna Flex base
Autosedačku lze používat výhradně se základnou Flex base, která je součástí setu. Díky ní můžete sedačku otáčet o 360°. To vám velmi usnadní manipulaci s dítětem při vystupování a nastupování, ale také to umožňuje jízdu v protisměru, což je pro malé děti nejbezpečnější způsob cestování. Zároveň pomocí základny lze autosedačku nastavit až do 6 poloh.

Autosedačka Dualfix 3 iSense se na základnu instaluje pouze jediným kliknutím. Do požadovaného umístění už si ji lehce natočíte. Možnost polohování sedačky zaručuje nastavení správné polohy ve všech vozidlech bez ohledu na sklon sedadla. Dítěti tak nebude padat hlavička a zároveň je podpořen správný vývoj páteře. Důležitou součástí báze je opěrná noha, která zajišťuje extra stabilitu a její správnou instalaci vám potvrdí zvuková signalizace. Opěrná noha v kombinaci s bezpečnostním obloukem a systémem Pivot Link minimalizuje sklopný a rotační pohyb a dále snižuje sílu pohybu vpřed vyvíjenou na dítě v případě nehody.

V bodech :

 • inteligentní systém pro cestování pro děti do 4 let
 • splňuje i-Size normu
 • systém SICT INSIDE a Pivot Link pro dokonalou ochranu
 • 5 bodový bezpečnostní pás s protiskluzovou úpravou
 • bBohaté polstrování
 • pro použití s bází - není součástí dodávky
 • možnost cestování v protisměru
 • s bází otočná o 360° a polohovatelná do 6 pozic
 • možnost nastavení hlavové opěrky
 • možnost prodloužení místa na nožičky
 • jednoduché vycvaknutí autosedačky
 • potahy lze sejmout a vyprat v pračce na 30°C
Specifikace
Použití ve směru jízdy ano
Použití v protisměru jízdy ano NEPOUŽÍVEJTE NA SEDADLE S AKTIVNÍM ČELNÍM AIRBAGEM !
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.