• 19 let praxe
  • Dárky k nákupu
  • Doprava zdarma při nákupu nad 3500 Kč
  • PRO REGISTROVANÉ okamžité SLEVY Na autosedačky a kočárky vybraných značek
Domů / Novinky / Kočárky PEG-PÉREGO 2017 za super ceny !

Kočárky PEG-PÉREGO 2017 za super ceny !

Kočárky PEG-PÉREGO 2017 za super ceny ! - Dětské-kočárky.cz ❤️      Značka, která má na trhu svoje pevné místo letos ještě rozšířila sortiment o nové barvy a typy podvozků a samozřejmostí je, že připravila pro rok 2017 nabídku potahů v nových neotřelých barvách.

Kočárky PEG-PÉREGO jsou velmi oblíbené kočárky z naší nabídky " KOČÁRKY S DÁRKY " !

PEG PÉREGO je značka, která má na trhu již svoje pevné místo. I letos rozšířila sortiment o nové barvy, typy podvozků, nástaveb a samozřejmostí je, že připravila pro rok 2017 nabídku potahů v nových neotřelých barvách. Letošní nabídka podvozků značky PEG-PÉREGO přichází s typem Book Plus v barvě Matt Black. Podvozek Book 51 je pokračovatelem podvozků Book Plus 51 a ocení jej pro jeho velkou skladnost zejména rodiče, kteří potřebují trošku lehčí a užší podvozek. Tento podvozek je v barevných variantách Jet a Black & White. Naopak větší bezdušová moderní kola má velmi oblíbený podvozek Book S. Ten je pro velký zájem vyráběn pro rok 2017 ve dvou barevných variantách, tedy Jet a Black & White. Nový podvozek PEG PÉREGO Book 51 S pak v sobě spojuje všechny spolehlivé a odzkoušené funkce, společně s novými prvky pro snažší používání a větší pohodlí. I tento podvozek je nabízen ve variantách Jet a Black & White.

K velké škále podvozků můžete volit sety modular, sportovní nástavby nebo samostané korby. Set Pop Up vystřídal pro letošní sezonu zcela nový Set Modular Elitte, který stejně jako jeho předchůdci obsahuje hlubokou korbičku, autosedačku a tašku ke kočárku. Tento set je svými barevnými variantami kompatibilní se sportovní nástavbou Pop Up Completo. Jedná se o novou barevnou kolekci krásných a kvalitních potahů Luxe: Luxe Beige, Luxe Blue, Luxe Bluenight, Luxe Grey a Luxe Opal. Modely Sportivo přicházení rovněž s kompletně novými potahy barevné kolekce Bloom: Bloom Scuba, Bloom Pink, Bloom Beige, Bloom Black, Bloom Navy a Bloom Red.

Jen pro zajímavost, víte jaký je rozdíl mezi typem sedačky - nástavbou POP UP Sportivo a POP UP Completo? Jednoduše Completo obsahuje na rozdíl od modelu Sportivo i nánožník.

Ale pozor ! Není to tak jednoduché jak to vypadá! :-) 

Pokud si zakoupíte kočárek již od narození, to znamená podvozek PEG-PÉREGO, sportovní nástavbu POP UP a současně i SET Modular POP UP (ten se skládá z hluboké korbičky, autosedačky a tašky na rukojeť ) budete mít nánožník i v případě Sportiva. Důmyslně vyřešený kryt
hluboké korbičky - nánožník z hluboké korby se dá snadno odepnutím patentů prodloužit a vytvoříte
si tak praktický dlouhý nánožník na sportovní kočárek.

 

Takže shrnuto: u modelu COMPLETO máte při koupi sestavy nánožníky dva a při zakoupení modelu Sportivo sice jen jeden, ale vůbec to nevadí, je to plnohodnotný nánožník jak na korbu, tak na sporťák.

No a nakonec to nejdůležitější.. Dárky!

Ani letos jsme na Vás nezapoměli s krásnými DÁRKY, jako poděkováním za Váš nákup. Osvědčený fusak EMITEX, je krásný český výrobek prověřený roky prodeje a spokojenými zákazníky. Firma EMITEX nezahálí a každý rok svoje výrobky zdokonaluje a používá stále nové a kvalitní materiály. Vybrat si můžete z řady barev právě ten, který bude Vašemu oku ke kočárku nejvíce lahodit...

Pláštěnka na hlubokou korbičku je další DÁREK, které od nás při koupi sestavy PEG-PÉREGO dostanete.

A kdyby jste třeba už fusak doma měli, nebo jste si vyhlédli v našem obchodě jiné zboží, vůbec se neostýchejte a kontakujte nás, rádi Vám vyjdeme vstříc a DÁRKY Vám vyměníme za jiné.

Italský design opravdu nikdy nezklame! :-)

© Používáme oXyShop