Domů / Hračky / Kojenecké hračky
LAMAZE Textilní knížka zaječice Bella 2017

LAMAZE Textilní knížka zaječice Bella 2017


Žádné hodnocení. Kód: LAMAZE026 Produktové číslo: 796714279176 Novinka Novinka
Výrobce: LAMAZE-TOMY EUROPELAMAZE-TOMY EUROPE
Produkt již není v prodeji

výhody nákupu:

Doprava zdarma
nad 3 500 Kč
100 % garance originálního zboží

LAMAZE Textilní knížka zaječice Bella 2017

LAMAZE Textilní knížka zaječice Bella

od narození

Proces čtení může u dětí začít ve velmi raném věku. Díky Lamaze textilní knížce s nádhernými ilustracemi se dítě učí představivosti a získává nové informace z jiných prostředí a světů.

Seznamuje se například s životem v přírodě, životním prostředím, poznává nová místa a objekty, nové tvary, barvy a velikosti. Ztotožněním s postavami v knize se děti učí sociálním dovednostem, jakými jsou sdílení a spolupráce - dospělý předčítá, dítě otáčí stránkami knihy. Lamaze knihy jsou navrhovány ve spolupráci s vývojovými odborníky.

Zadní obálka obsahuje návody jak knihu používat pro jednotlivá stadia věku dítěte. Použity jsou pouze tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní i po několikerém přeprání. Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček.

U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst použito PVC. Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN.

Jak knihu používat?
Během čtení ukazujte na zvířátka a předměty v knize, pojmenujte je a upozorněte na jejich rozdílné barvy a tvary. Napodobujte zvuky zvířat a nechte děti, ať je zopakují.
Odkrývejte a znovu zakrývejte záložky v knížce a zahrajte si hru na schovávanou.
Dejte dítěti možnost otáčet záložkami a stránkami knihy.
Rozvoj smyslů dětí ve věku 6-12 měsíců
Zrak: Děti milují hru na schovávanou. Je pro ně neuvěřitelně zábavné, když předmět zmizí a pak se najednou znovu objeví. Pestrobarevné vzory přitahují dětskou pozornost.
Sluch: Děti vnímají běžnou mezilidskou komunikaci a velmi je těší moment překvapení. Začíná se rozvíjet dětská řeč, děti si vymýšlejí svá slova, opakují slabiky a jednoduché písničky.
Hmat: Pohyb: Lezení, převalování a vzpírání se do stoje.

Kdepak se schovává ta zaječice Bella? Ukrývá se v této textilní měkké knížce na čelní stránce ve své kapsičce, od firmy Lamaze.

Na čelní stránce se nachází speciální kapsička. Knížka umocňuje požitek z prohlížení obrázků, vytváří příběh a upoutá pozornost díky pestrosti barev.

Velmi jemný materiál stránek a šustící plyšová kytička stimulují hmat dítěte. Na poutku knížky je víceúčelový klip k přichycení.

 

Stačí málo a brzy vaše dítě udělá první krok! Tyto pohyby mu dodávají svobodnou možnost vyjádřit se.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.