Domů / Kočárky / Kočárky 2018 / Luxusní kočárky 2018
Kočárek JOOLZ Hub Quadro set s autosedačkou 2019, nero - 1
Kočárek JOOLZ Hub Quadro set s autosedačkou 2019, nero - 2
Kočárek JOOLZ Hub Quadro set s autosedačkou 2019, nero - 3
Kočárek JOOLZ Hub Quadro set s autosedačkou 2019, nero - 1/3Kočárek JOOLZ Hub Quadro set s autosedačkou 2019, nero - 2/3Kočárek JOOLZ Hub Quadro set s autosedačkou 2019, nero - 3/3

Kočárek JOOLZ Hub Quadro set s autosedačkou 2019, nero


Žádné hodnocení. Kód: JOOLZKOMB035-01 Produktové číslo: 8715688024973
Výrobce: JOOLZJOOLZ
Produkt již není v prodeji

výhody nákupu:

Doprava zdarma
nad 3 500 Kč
100 % garance originálního zboží

Kočárek JOOLZ Hub Quadro set s autosedačkou 2019, nero

Kočárek JOOLZ Hub Quadro - edice inspirovaná italskou kulturou 

 

Set obsahuje : podvozek JOOLZ Hub Quadro + sedátko + hluboké lůžko + adaptér pro autosedačku+ autosedačku Cybex Aton 5 v barvě dle vlastního výběru


 • cocoon ( nánožník +podložka ) k dokoupení
 • prostěradlo pro cocoon k dokoupení

 

Prémiový Holandský Design: Zjednodušený podvozek, koženkové doplňky, detaily šití, sofistikované textilie: Joolz je pánem nadčasového designu.

 

Joolz Hub v každodenním životě

Město je vaše. Takže jděte ven, vychutnejte si jeho krásu a překvapte se po cestě. Skočte do podzemky, vyskočte z ní ven, svezte se a prohlédněte si ruch města ze střešní terasy. Ať už jdete pěšky, metrem, autobusem, taxíkem nebo trajektem: Joolz Hub je navržen pro pohodlnou cestu městem s Vaším dítětem. Vyskočte z Hubu do Hubu. Potkejte se s přáteli. Procházejte, vykruťte, otočte a naložte ho nahoru a dolů po schodech - to vše jednou rukou. Joolz Hub je váš dokonalý městský společník. Připraven zajistit, abyste si Vy i Váš malý užili městské krásy.

 

Joolz Hub Fakta

Joolz Hub je městský kočár. Je kompaktní, ale pohodlný a plně vybaven prémiovými funkcemi. Kompaktní velikost, skládání, transportní zámek a popruh jsou navrženy tak, abyste mohli jít kamkoliv a jakýmkoli způsobem dopravy. Procházejte úzkými a přeplněnými prostory pouze s jednou rukou. Velká zadní kola zaručují plynulou jízdu, ať jste kdekoli. Ergonomické sedadlo má šest pozic, které pomáhají Vašemu dítěti spát, pohodlně sedět a podřimovat v pohodlí, zatímco sluneční clona XL s UPF 50+ jej chrání před sluncem. Tento kočárek lze snadno ukládat i v nejmenších městských apartmánech. Dodává se se sedačkou a může být doplněn dětskou postýlkou nebo nově vyvinutým „kokonem“ pro novorozence.

 

6 pozitivních konstrukčních prvků :

1. Kompaktní velikost

Cikcak přes dav, podzemku nebo stoly střešní terasy. To vše můžete díky šířce 53 cm.

2. Kompaktní sklopení

Vyskočte z Hubu do Hubu. Díky kompaktnímu sklopení, přepravnímu zámku a popruhu se můžete stejně snadno pohybovat taxíkem nebo podzemkou tak, jak zrovna potřebujete.

3. Šest ergonomických poloh sedadel

Spát. Podřimovat. Sedět. Nastavitelná opěradla a opěrka nohou poskytuje maximální podporu - od 6 měsíců do 4 let.

4. Sluneční clona XL s UPF 50+

Chraňte svého malého před sluncem. Sluneční clona má několik poloh, zatímco průchozí větrání umožňuje volný průtok čerstvého vzduchu.

5. Velká zadní kola

Prozkoumejte město, zatímco dítě spí. Velká zadní kola zaručují hladkou jízdu.

6. Ovládání jednou rukou

Díky kompaktním rozměrům se můžete pohybovat městem pouze jednou rukou a druhou rukou nechat hrát peekaboo.

Prostorný dětský hluboký díl:

Nechte své dítě pohodlně spinkat tak dlouho, jak samo vyžaduje. Ergonomická konstrukce korby je dostatečně prostorná pro jeho dlouhý spánek v pohodlí.Prodyšná matrace: Vychutnejte si pohled na své spícího miminko. Naše matrace jsou prodyšné, umožňující volný průchod vzduchu.
Snadné přizpůsobení uhlubokého dílu pro uskladnění: Vytažením napínačů dětské korby do jeho středu a následným sklopením dolů. (sklopení je méně ploché než Day2 a Geo²)
Polohovatelná sluneční clona.
Průhledné větrání v krytu slunce: Air-top zajišťuje cirkulaci čerstvého vzduchu a umožňuje snadné naladění s dítětem.
Smyčka pro uchycení hraček: Díky těmto smyčkám můžete zavěsit oblíbené hračky.
Jedna ruka pro otevření předního madla: Madýlko lze otevřít jednou rukou na obou stranách. Madlo je určeno pro přenášení korby.
Samostatně stojící hluboký díl: nohy hlubokého dílu umožňují proudění vzduchu kolem

Kokon

Ergonomický design nově vyvinutého kokonu zahrnuje vaše novorozence v pohodlí. Můžete jej použít od narození do 18 měsíců. Během prvních šesti měsíců může být matrace použita v poloze naležato, aby byla zajištěna podpora zad. V okamžiku, kdy se váš malý človíček může posadit, může být kokon použit i v sedě. Teplý letní den? Přední část umožňuje přívod čerstvého vzduchu pro přirozenou kontrolu teploty vašeho dítěte. Cestujete autem? Jednoduše sklopte kokon spolu s kočárkem a vydejte se na cestu.

Adaptéry do autosedaček :

Projíždějte městem autem. S těmito adaptéry bude téměř každá autosedačka sedět do vašeho Joolz Hubu. Upevnění a odpojení je snadné.

+ Připojují se k podvozku sedadla

+ Pouze pro Joolz Hub

+ Nesedí na Joolz Day² a Joolz Geo²

+ Jsou kompatibilní s modely Maxi Cosi Pebble, Maxi Cosi Pebble Plus, Maxi Cosi CabrioFix, Cybex Cloud Q, Cybex Aton, Cybex Aton 4 Cybex Aton Q, Kiddy Evolution Pro, Kiddy Evolution pro 2, Kiddy Evo-Lunafix a Nuna Pipa

 

Klíčové znaky :
1.Kompaktní velikost
2.Kompaktní skládání (s popruhem k přenášení)
3.6 poloh sezení (možnost vodorovné polohy)
4.XL sluneční střecha (UPF 50+)
5.Velké zadní kola
6.Ovladatelné jednou rukou


 

Otočte dětské sedátko do pozice “tváří v tvář” k rodičům. Připojte kokon k sedadlu. Ramenní popruhy položte do nejnižší polohy.
Držák matrace kokonu: Pro bezpečnou jízdu připojte držák matrace kokonu k sedačce.
Odnímatelná plochá matrace: Pro děti od 0-6 měsíců přidejte odnímatelnou plochou matraci.
Kokon lze použít s nebo bez pokrývky: Kryt má magnetickou klapku pro snadný přístup a ventilaci.
Opěrná pozice ve svislé poloze bez matrace kokonu a pokrývky kokonu: Pro děti od 6 do 18 měsíců, kdy jsou schopny sedět vzpřímeně samy.
Připojení s nebo bez předního madýlka: Nánožník lze přitáhnout přes přední madlo a tím nabízí ventilaci a prostor pro přikrývku.
Extra větrání: Na konci dětské postýlky u nožiček miminka, vytáhněte zip a otevřete další ventilaci, která zajistí přirozenou kontrolu teploty dítěte.

 Vyjměte kokon a umístěte sedátko do střední polohy
Ergonomické pohodlí: Úhel sedátka poskytuje dobrou oporu pro záda dítěte. Sedadlo poskytuje oporu a ochranu i ze stran. Úplná rovná poloha je nejlepší pro miminko, které spinká.
6 pozic sedátka (včetně plochého sedátka): Opěradlo a opěrka nohou jsou nastavitelné a obě mají 3 polohy. Nastavitelné opěradlo a opěrka nohou poskytují maximální podporu - od 6 měsíců do 4 let.

Sedadlo změňte ve směru pohledu na svět
Otočné sedadlo: Váš malý se může svobodně dívat na svět nebo přímo na vás.
Vzpřímený a otevřený postroj s magnetickou sponou: Vzhledem k tomu, že postroj zůstává ve vzpřímené a otevřené poloze, Joolz Hub přijímá vaše dítě s otevřenými rameny. Postroj je nastavitelný. Díky magnetické sponě je vaše dítě usazeno rychle a bezpečně.
Snadno se otvírající madlo: Nárazník lze otevřít jednou rukou na obou stranách.
XL sluneční clona s UPF 50+: Chraňte svého malého před sluncem. Sluneční clona má několik poloh, zatímco průchozí větrání umožňuje volný průtok čerstvého vzduchu.

Kočárek
Kompaktní velikost: Jízda cik cak skrze dav, chodníky nebo střešní terasy. Ano, jak snadno, a to díky své kompaktní šířce 53 cm.
Ovládání jednou rukou: díky kompaktnímu rozměru se můžete pohybovat městem jednou rukou a druhou rukou nechat hrát peekaboo.
Vysoko nastavitelná rukojeť: Rodiče, prarodiče nebo dokonce opatrovník: malí nebo vysocí, všichni mohou chodit s rovnými zády a pohodlným krokem.
Čtyřkolový závěs: Vychutnejte si jízdu přes nerovnosti a lesní stezky, zatímco vaše dítě spí. Joolz je čtyřkolka s pohonem na všechny čtyři kola .).
Uzamykatelná otočná kolečka: Stačí zajistit otočné kolečka pro snadnou manévrovatelnost štěrkem nebo trávou. <Zamknout>.
Velká zadní kola: Prozkoumejte město, zatímco dítě spí. Velká zadní kola zaručují plynulou jízdu.
Pneumatiky odolné proti propíchnutí: Nikdy již nemějte defekt. Alespoň ne s Joolzem. Naše pneumatiky jsou vyrobeny ze 100% pryžové gumy.
Brzda: Mezi zadními koly. Brzda může být aktivována z horní a spodní části <Nechte to na brzdě>.
Snadno přístupný košík (18 l / 5 kg): Nakupování, piknik nebo výlet na hřiště: tento velký koš to vše vezme za Vás.

Sklopte sedadlo a uložte je
Kompaktní skládání: Cestujete autem nebo vlakem? Nebo prostě chcete uložit Joolz Hub do chodby? Žádný problém. Kočárek se sedačkou (a kokonem) lze snadno skládat do kompaktního balení. Při obou polohách – na Vás i na svět.
Přepravní zámek: Při přepravě nechte kočárek složený. Zajistěte jej a naložte po schodech do auta nebo na další místo. Pokud jej zrovna nepoužíváte, můžete přepravní zámek uložit do zvláštního odkládacího prostoru v koši.
Poutko na řemínek: S ramenním popruhem máte při přepravě kočárku ruce volné. Popruh je odnímatelný

 

Autosedačka v bodech:

 • autosedačka pro děti od narození do cca 18 měsíců (13 kg)
 • energii absorbující skořepina s ochranou při bočním nárazu
 • vyjímatelná vnitřní vložka pro pozici vleže
 • měkce polstrovaná sedací vložka je délkově a výškově nastavitelná a připojená k opěrce hlavy
 • nová funkce poskytuje dítěti pozici téměř zcela vleže, která výrazně snižuje riziko zadušení
 • této funkce je dosaženo prostřednictvím vyjímatelné vnitřní vložky
 • následné vyjmutí vložky poskytuje více prostoru a pohodlí pro větší děti
 • 8-poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů
 • výška systému pásů se automaticky nastavuje v závislosti na výšce opěrky hlavy
 • Y-systém pásů se osvědčil jako velmi efektivní a pohodlné bezpečnostní řešení, především pro velmi malé děti
 • měkkou sedací vložku, připevněnou k opěrce hlavy, lze také použít pro nastavení výšky pánve dítěte
 • lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System)
 • integrovaná sklápěcí XXL sluneční stříška s ochranou před sluncem UVP50+
 • sluneční stříška má 4 různá nastavení
 • pomocí jednoduchého adaptéru lze všechny autosedačky CYBEX lehce přeměnit na praktický cestovní systém
 • CYBEX tak poskytuje lehké, flexibilní a úsporné cestovní řešení pro život ve městě nebo na cestách
 • autosedačka je rovněž kompatibilní s kočárky jiných značek, včetně Bugaboo, Baby Jogger, Mamas & Papas atd.

L.S.P. SYSTEM - lineární ochrana při bočním nárazu

 • L.S.P. System absorbuje sílu bočního nárazu v kombinaci s energii pohlcujícími materiály
 • první náraz při nehodě je přenášen L.S.P. Systemem a jeho vysouvacími protektory a nasledně absorbován flexibilní strukturou materiálu autosedačky
 • flexibilní materiál a konstrukce dětské autosedačky poté absorbují síly nárazu a odvádějí je pryč od dítěte
Specifikace
Délka korby 81 cm
Šířka korby 36 cm
Výška korby 22 cm
Délka rozloženého kočárku 85 cm
Délka složeného kočárku 66 cm
Šířka rozloženého kočárku 53 cm
Šířka složeného kočárku 53 cm
Výška rozloženého kočárku 96,5-106cm
Výška složeného kočárku 34 cm
Nosnost kočárku 20 kg včetně košíku
Barva černá
Doplňky a související
JOOLZ Earth Hub Cocoon nánožník + podložka 2019 JOOLZ Earth Hub Cocoon nánožník + podložka 2019 Kód: JOOLZDOPL004 Novinka Novinka
Skladem
6 %
3 399 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 3 199 Kč
Detail
JOOLZ Hub adaptéry pro autosedačku 2019 JOOLZ Hub adaptéry pro autosedačku 2019 Kód: JOOLZDOPL006 Novinka Novinka
Skladem
1 089 Kč
Detail
JOOLZ Pláštěnka Hub 2019 JOOLZ Pláštěnka Hub 2019 Kód: JOOLZDOPL005 Novinka Novinka
Skladem
1 219 Kč
Detail
Podobné zboží
Kočárek JOOLZ Hub Quadro set s autosedačkou 2019 + ZDARMA Cocoon nánožník + podložka, nero Kočárek JOOLZ Hub Quadro set s autosedačkou 2019 + ZDARMA… Kód: JOOLZKOMB040-01 Novinka Novinka Doprava zdarma Doprava zdarma
Skladem
10 %
28 720 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 25 990 Kč
Detail
Kočárek JOOLZ Hub Quadro včetně korby 2019, nero Kočárek JOOLZ Hub Quadro včetně korby 2019, nero Kód: JOOLZKOMB033-01 Novinka Novinka Sleva Sleva Doprodej Doprodej Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
13 %
24 080 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 20 990 Kč
Detail
Kočárek JOOLZ Hub Quadro včetně korby 2019 + ZDARMA Cocoon nánožník + podložka, nero Kočárek JOOLZ Hub Quadro včetně korby 2019 + ZDARMA… Kód: JOOLZKOMB039-01 Novinka Novinka Doprava zdarma Doprava zdarma
Skladem
13 %
24 080 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 20 990 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.