Domů / Podle výrobce / LITTLE ANGEL
Fusak LITTLE ANGEL Luxe Outlast 2021 - 1
Fusak LITTLE ANGEL Luxe Outlast 2021 - 2
Fusak LITTLE ANGEL Luxe Outlast 2021 - 3
Fusak LITTLE ANGEL Luxe Outlast 2021 - 4
Fusak LITTLE ANGEL Luxe Outlast 2021 - 5
Fusak LITTLE ANGEL Luxe Outlast 2021 - 6
Fusak LITTLE ANGEL Luxe Outlast 2021 - 1/6Fusak LITTLE ANGEL Luxe Outlast 2021 - 2/6Fusak LITTLE ANGEL Luxe Outlast 2021 - 3/6Fusak LITTLE ANGEL Luxe Outlast 2021 - 4/6Fusak LITTLE ANGEL Luxe Outlast 2021 - 5/6Fusak LITTLE ANGEL Luxe Outlast 2021 - 6/6

Fusak LITTLE ANGEL Luxe Outlast 2021


Žádné hodnocení. Kód: LITTLEANGEL030 Novinka Novinka Doprava zdarma Doprava zdarma
Kategorie: Zimní
Dostupnost:
Skladem
Sleva: 9 %
2 640 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 2 399 Kč

výhody nákupu:

Doprava zdarma
nad 3 500 Kč
100 % garance originálního zboží

Fusak LITTLE ANGEL Luxe Outlast 2021

Fusak LITTLE ANGEL Luxe Outlast

Fusak Luxe Outlast® je ideální nejen do kočárku, ale také do autosedačky. Obsahuje termoregulační materiál Outlast®, který vytváří ideální teplotní podmínky. Fusak má otvory pro pětibodové zapínání, na zadní straně je protiskluzová podložka, aby fusak v kočárku dobře držel a nesklouzával. V nepříznivém počasí je možné fusak stáhnout kolem hlavičky pomocí druků a gumičky s brzdičkou. Gumičku pak skryjete do kapsičky, aby neohrožovala bezpečnost dítěte. Tento fusak se běžně používá od října do dubna, aniž by se v něm miminko přehřívalo či mu byla zima. Fusak můžete prodloužit a rozšířit. Je určen pro děti od narození do 3 let věku. Pro zvýšení bezpečnosti při pobytu venku za snížené viditelnosti, jsou použity bezpečnostní prvky např. reflexní zip, reflexní paspule.

Rozměry: zkrácená/zúžená verze: 90 x 45 cm; prodloužená/zúžená verze: 100 x 45 cm; prodloužená/rozšířená verze: 100 x 50 cm; rozložený fusak na podložku: 100 x 90 cm. V obvodu se fusak po rozšíření připnutým pásem zvětší o 10 cm.

  • vnější materiál: 100% polyester se zátěrem, který zabrání vsáknutí tekutiny do fusaku
  • vnitřní materiál: 100% polyester - wellsoft (mikroplyš)
  • hřejivost: do - 10°C
  • praní v pračce na 30°C
  • Materiál Outlast®

Outlast ® je speciální textilní funkční materiál vázaný na bavlnu. Byl vyvinutý v NASA a původně se přidával do rukavic a obleků kosmonautů. Nyní se využívá převážně v oděvním průmyslu, ale můžete se s ním setkat také ve zdravotnictví nebo armádě. Vyniká především výbornými termoregulačními vlastnostmi. Umí regulovat a vyrovnávat teplotu těla. Jakmile materiál pozná zvyšující se teplotu pokožky, začne okamžitě teplo pohlcovat a teplotu mezi pokožkou a materiálem snižovat. Pochopitelně v případě chladu se zachová přesně naopak, opět pro udržení tepelné pohody. Outlast® také redukuje vznik potu a omezuje tak pocení až o 40%.

Po testech ve vesmíru Outlast® konečně na Zemi.
Technologie Outlast® je jediným materiálem typu Phase Change, který získal pečeť Certified Space Technology ™. Tato technologie byla původně vyvinuta pro organizaci NASA a je průběžně ověřována ohledně efektivity a bezpečnosti, a to v nejrůznějších aplikacích, které na trh dodávají renomované značky. V současnosti vlastní Outlast přes 26 patentů v segmentu materiálů regulujících teplotu.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.