• 19 let praxe
  • Dárky k nákupu
  • Doprava zdarma při nákupu nad 3500 Kč
  • PRO REGISTROVANÉ zákazníky SLEVY Na autosedačky a kočárky vybraných značek
Domů / Poradna
OpenID
Doprava ZDARMA

Při nákupu nad 3500,- Kč doprava bude ZDARMA.

Informace o dopravách a platbách zde

 

 

Odběr novinek

Poradna

Poradna: kočárky

Hluboký, kombinovaný, sportovní, golfový. Ať už sháníte jakýkoli kočárek, provedeme vás jeho výběrem krok za krokem a poradíme, na co si dát při výběru pozor. Jednotlivé typy kočárků představíme a seznámíme vás s jejich výhodami i nevýhodami. Dále pro vás máme tipy, jaké doplňky a vychytávky pro děti i maminky se vyplatí a které už jsou zbytečné.

Vaše miminko stráví v kočárku spoustu času a při jeho používání se tak jistě stane řada nehod. Proto jsme pro vás připravili i rady jak o kočárek pečovat a vyčistit ho od různých druhů špíny.

 

Potřebujete poradit v dalších otázkách, které se týkají kočárků? Kontaktujte nás.

 

Poradna: autosedačky

V autosedačce si miminko přivezete z porodnice domů a mělo by v ní trávit každou cestu až do svých zhruba 12 let. A nemluvíme tu jen o jedné - než dítě doroste 150 cm nebo přesáhne 36 kg, potřebuje 2 až 3 autosedačky.

V naší poradně proto najdete tipy jak vybrat autosedačku, jak dlouho ji používat a co o používání říká legislativa. Představíme vám i autosedačky se systémem ISOFIX, který dítěti zajistí maximální bezpečí, ne do každého auta se ale hodí.

Dozvíte se tu ale i speciality, třeba jak ušít potah na autosedačku.

 

Zajímá vás něco dalšího? Kontaktujte nás.  

 

Poradna: postýlky

Věděli jste, že miminka prospí až 16 hodin? V prvních dnech a měsících života je pro ně tedy postýlka středobodem světa. Počítejte s tím, že z ní budete miminko často brát a její správná volba je tedy důležitá nejen pro dítko ale i pro vás.

Proto pro vás máme rady jak vybrat dětskou postýlku a především matraci, která nesmí být příliš měkká ani tvrdá. Pediatři často doporučují matrace z kokosových vláken a my vám řekneme proč. Stejně tak prozradíme, proč jsou nejlepší postýlky z bukového dřeva.

A přidáme i něco navíc. S našimi tipy si do postýlky jednoduše ušijete praktický mantinel nebo kapsář.

 

Máte další dotazy ohledně dětských postýlek? Kontaktujte nás.

© Používáme oXyShop