Domů / Autosedačky - doplňky
Náhradní pásy BESAFE Anchor Stretch Straps 2023 - 1
Náhradní pásy BESAFE Anchor Stretch Straps 2023 - 2
Náhradní pásy BESAFE Anchor Stretch Straps 2023 - 3
Náhradní pásy BESAFE Anchor Stretch Straps 2023 - 1/3Náhradní pásy BESAFE Anchor Stretch Straps 2023 - 2/3Náhradní pásy BESAFE Anchor Stretch Straps 2023 - 3/3

Náhradní pásy BESAFE Anchor Stretch Straps 2023


Žádné hodnocení. Kód: BESAFEDOPL042 Produktové číslo: 7072754015510
Výrobce: BESAFEBESAFE
Dostupnost:
Skladem
699 Kč , plus doprava
 

Výhody nákupu:

Doprava zdarma
nad 3 500 Kč
100 % garance originálního zboží

Náhradní pásy BESAFE Anchor Stretch Straps 2023

Náhradní pásy BESAFE Anchor Stretch Straps

Společnost BeSafe je firma založená v Norsku v roce 1919 rodinou Torgersen. Od roku 1963 se specializuje na výzkum a vývoj bezpečnostních prvků v automobilech pro ještě nenarozené děti, batolata i starší děti. Pro BeSafe vždy bude bezpečnost dětí při cestování na prvním místě. Dlouhodobé zkušenosti v této oblasti v kombinaci s inovacemi sehrály významnou roli v rozvoji této společnosti, ale také vedly k tomu, že autosedačky BeSafe získaly řadu ocenění nejen v crash testech. Důležitým zdrojem inspirace a úspěchu bylo bezpečné cestování pro děti. Intenzita dnešní dopravy, nárůst počtu automobilů, požadavky na rychlost a bezpečnost jsou opravdu nekompromisním motivem pro rozvoj jejich dětských autosedaček. Hlavním cílem je ochránit vaše dítě nejlepším možným způsobem v případě dopravní nehody. Zapomeňme na ocenění a testy, ty nejsou pro BeSafe tak důležité. Hlavní je to, jak vše funguje v reálném životě. To znamená, že bezpečná autosedačka v bezpečném voze je schopná zachránit lidský život.
Anchor BeSafe Stretch straps jsou náhradní pásy k autosedačce BeSafe Stretch. Mohou být připravené v dalším vozidle a usnadní vám tak přendání a instalaci autosedačky z jednoho vozidla do druhého. Díky nastavení do několika délek jsou vhodné do různých typů aut.

V bodech:

  • náhradní bezpečnostní pásy
  • kompatibilní s autosedačkou BeSafe Stretch
  • nastavitelné do různých délek
  • usnadní přendání a instalaci autosedačky z jednoho vozidla do druhého
  • v balení 2 ks
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.