Domů / Kočárky / Kombinované kočárky / 6 kolky a golfové podvozky
Kočárek NEONATO Synchro Sport Rock'n' baby + DÁREK FUSAK - 1
Kočárek NEONATO Synchro Sport Rock'n' baby + DÁREK FUSAK - 2
Kočárek NEONATO Synchro Sport Rock'n' baby + DÁREK FUSAK - 3
Kočárek NEONATO Synchro Sport Rock'n' baby + DÁREK FUSAK - 1/3Kočárek NEONATO Synchro Sport Rock'n' baby + DÁREK FUSAK - 2/3Kočárek NEONATO Synchro Sport Rock'n' baby + DÁREK FUSAK - 3/3

Kočárek NEONATO Synchro Sport Rock'n' baby + DÁREK FUSAK


Žádné hodnocení. Kód: NEONATOKOMB001
Výrobce: NEONATONEONATO
Dostupnost:
Expedice 3-5 dnů
18 140 Kč
Doba dodání: 3 - 5 Dnů
Porovnat Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.

výhody nákupu:

Doprava zdarma
nad 3 500 Kč
100 % garance originálního zboží

Kočárek NEONATO Synchro Sport Rock'n' baby + DÁREK FUSAK

Kočárek NEONATO Synchro Sport Rock'n' baby

+ DÁREK FUSAK EMITEX COMBI dle vlastního výběru- barvu uveďte prosím do POZNÁMKY !


Synchro Sport Rock'n' baby limitovaná edice kombinovaného kočárku - hluboká korba, sportovní sedačka a autosedačka. Je určen pro děti od narození do 36 měsíců.

Výjmečný vzhled kočárku pro moderní maminky. Kombinace stylů a zvolených materiálů dělá kočárek opravdu jedinečným a originálním.Kočárek je opět osazen oběma systémy pro co možná nejsnadnější manipulaci s každým z příslušenství. Quicky System umožňuje nasadit autosedačku nebo hlubokou korbu na jediné "zacvaknutí" a Via Vai System dovoluje stejně jednoduše nasazovat a demontovat sportovní sedačku. Demontáž sportovní sedačky ovšem není pro instalaci hluboké korby nebo autosedačky nezbytně nutná. Po sklopení opěrky zad lze nad sportovní sedačku instalovat hlubokou korbu i autosedačku. Systém Quicky nejen že značně zjednodušuje přehazování jednotlivých příslušenství. Skvěle se hodí i tehdy, když potřebujete na jakkoliv dlouhou dobu dítě odnést s sebou. Stačí zmáčknout tlačítka po stranách a odnést autosedačku nebo hlubokou korbu za jejich madlo i s dítětem, bez jakéhokoliv vyrušování. Co je na obou systémech, Quicky a Via Vai, dovedeno k dokonalosti? To, že oba systémy obsažené v tomto kočárku jsou zároveň reversní. Reversní v tomto případě znamená, že úplně všechna příslušenství lze nasazovat ve směru i protisměru jízdy!

Vybírat můžete hned ze dvou barevných variant, které odpovídají současnému trendu.


Parametry :

  • šířka 56 cm
  • délka 103 cm (hluboký) | 100 cm (sportovní) cm
  • výška 118 cm (hluboký) | 105 cm (sportovní) cm
  • hmotnost 12,90 kg

Lůžko/korbička: Tento výrobek je vhodný pro děti, které se neumí bez pomoci posadit, převalit a nemohou se samy zvednout na ruce a kolena. Maximální hmotnost dítěte: 9kg.

Maximální hmotnost a věk dítěte pro které je kočárek určen: 15 kg nebo 4 roky, podle toho, co nastane dříve.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.