Domů / Kojení, krmení, péče
Dvojfázová elektrická odsávačka LANSINOH Single 2020 - 1
Dvojfázová elektrická odsávačka LANSINOH Single 2020 - 2
Dvojfázová elektrická odsávačka LANSINOH Single 2020 - 3
Dvojfázová elektrická odsávačka LANSINOH Single 2020 - 1/3Dvojfázová elektrická odsávačka LANSINOH Single 2020 - 2/3Dvojfázová elektrická odsávačka LANSINOH Single 2020 - 3/3

Dvojfázová elektrická odsávačka LANSINOH Single 2020


Žádné hodnocení. Kód: LANSINOH004 Produktové číslo: 5060062990102 Novinka Novinka
LANSINOH® dvojfázová elektrická odsávačka mateřského mléka Single splňuje 3 funkce v 1 - odsávání, skladování a dokrmování.
Výrobce: LANSINOHLANSINOH
Dostupnost:
Skladem
3 199 Kč , plus doprava
 

Výhody nákupu:

Doprava zdarma
nad 3 500 Kč
100 % garance originálního zboží

Dvojfázová elektrická odsávačka LANSINOH Single 2020

Dvojfázová elektrická odsávačka LANSINOH Single

Preference elektrické odsávačky je důležitá tehdy, když si budete odsávat mléko pravidelně, například pokud je vaše miminko ve speciální zdravotnické péče nebo pokud se chystáte předčasně vrátit zpět do práce. Jsou také nejlepší volbou pokud máte velmi omezený čas, protože dokáží odsát mléko rychleji než manuální odsávačky. Určitě hledejte odsávačky, které mají samostatně nastavitelnou sílu sání a režim odsávání, protože vám to umožní upravit si odsávání podle toho, jak vaše miminko saje. Výhodné jsou také odsávačky, které fungují ve dvou fázích: první, která stimuluje spuštění toku mléka a druhá, která je určena na efektivní odsávání. Některé elektrické odsávačky jsou již v současnosti překvapivě snadné, což je fakt, který si je dobré zvážit. Některé elektrické odsávačky nabízejí možnost napájení s baterkami nebo prostřednictvím elektrického zdroje, což dává flexibilitu v tom kde a kdy budete odsávat. I při elektrická odsávačka existují modely, které poskytují kompatibilitu s lahvemi, do kterých se mléko odsává a ze kterých se dá rovnou miminko nakrmit.
Single elektrická odsávačka je ideální zejména tehdy, pokud byste chtěli kojit a zároveň odsávat z druhého prsu. Taková volba je cenově přístupnější a také pohodlnější na cestách.
Dvojfázová elektrická odsávačka LANSINOH Single je ve všech směrech velice praktická. „Stimulační“ fáze na začatku pomůže spustit tok mléka. Druhá fáze je fází „Odsávání“, která nabízí pomalejší a hlubší odsávání, aby sa maximalizoval ​​tok mléka. Velmi tichý chod a jednoduchá obsluha. Přehledná LED indikace intenzitiy stimulace nebo odsávání během dne i noci. Komfortní prsní nadstavec ComfortFit TM je složený ze 2 částí. Větší a pohodlnější průměr zvyšuje uživatelský komfort a vytváří bezpečné těsnění pro pohodlné a efektivní odsávání. Je pohodlná, přenosná a diskrétní odsávačka určená na použití doma i na cestách. Vylepšená odsávačka nabízí kompatibilitu vzájemných komponentů pro odsávání, skladování a dokrmování. Součástí balení je speciální NaturalWave TM savička, která napomáhá zachovat návyky kojence. Ergonomická, komfortní, lehká a tichá. 100% bez bipfenolu-A (BPA) polypropylén – doporučený plast na skladování mateřského mléka. Skládá se ze 13 částí. Stojan na láhev zabezpečí, aby se mléko nevylilo a slouží také jako kryt na udržení čistoty během cestování. Design umožňuje odsávání do většiny lahví standardních velikostí se širším hrdlem. Odsávací část lze mýt v myčce na nádobí.

V bodech:

  • dvojfázová elektrická odsávačka mateřského mléka
  • ideální zejména tehdy, pokud byste chtěli kojit a zároveň odsávat z druhého prsu
  • prsní vložka ComfortFit TM pro pohodlné a efektivní odsávání
  • speciální NaturalWave TM savička
  • lehká na přenášení, používání, skladání a čištění
  • ergonomická, komfortní, lehká a tichá
  • 100% bez bipfenolu-A (BPA) polypropylén – doporučený plast na skladování mateřského mléka
  • stojan na láhev zabezpečí, aby se mléko nevylilo a slouží také jako kryt na udržení čistoty během cestování
  • design umožňuje odsávání do většiny lahví standardních velikostí
  • odsávací část lze umývat v myčce na nádobí
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.