Domů / Hračky / Na zahradu
Výrobci
Stav
OpenID
Doprava ZDARMA

Při nákupu nad 3500,- Kč doprava bude ZDARMA.

Informace o dopravách a platbách zde

 

 

Odběr novinek

Hračky pro děti na zahradu

(4)
Na zahradu

Pokud si myslíte, že by bylo dobré vytvořit z Vaší zahrady zábavný park pro Vaše ratolesti, jen nemáte inspiraci, jste tu správně. Zde v naší nabídce je pro Vás připravena spousta doplňků a hraček pro radostné skotačení na zahradě. Ať je zima nebo jaro, děti budou mít pokaždé větší zájem jít ven a užít si tam spoustu radovánek s kamarády. Neustále přemýšlíte, jaké hračky na zahradu chybí právě Vašim dětem, možností a variant je opravdu moc. U výběru hraček na zahradu byste jistě měli v první řadě dbát hlavně na jejich bezpečnost.

Široký výběr hraček na zahradu pro Vaše dětičky

Konkrétně v naší nabídce si můžete všimnout krásného dětského domečku na zahradu, do kterého se vejde více dětí. Domeček má plno okének, děti si ho jistě rádi obydlí a budou si v něm rádi hrát. Mezi velmi oblíbené také patří pestrobarevná skluzavka, kterou můžete na zahradě využít třeba k bazénku nebo klidně na pískoviště, záleží jen a jen na Vás. Najdete zde plno dalších hraček na zahradu, které Vaše děti potěší za každého počasí a budou si hrát nejraději venku na čerstvém vzduchu.

Pokud nemáte zahradu nezoufejte

Pokud nebydlíte v domě se zahradou nezoufejte. V kategorii hračky na zahradu najdete i hračky se kterými si užijete obrovské množství zábavy i v bytě. Najdete zde stan s tunelem a míčky, který oslní každé malé dítě. Bez problémů si s ním užijí spousty zábavy až 3 děti. Netrapte se tím, že nemůžete vytvořit malý zábavný park pro Vaše děti venku. S námi lze takový udělat i uvnitř.

 


Výrobků na stranu: 12 24 100 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Hrací centrum BABYMOOV Aquani Parasols 3v1 2021 Hrací centrum BABYMOOV Aquani Parasols 3v1 2021 Kód: BABYMOOV130
Expedice 3-5 dnů
1 790 Kč
Detail
Stohovací kelímky LITTLE DUTCH 2023 Stohovací kelímky LITTLE DUTCH 2023 Kód: LITTLEDUTCH016
Skladem
469 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 12 24 100
 Název Cena