Domů / Jídelní židličky
Dětská jídelní židlička ZOPA Space 2021 - 1
Dětská jídelní židlička ZOPA Space 2021 - 2
Dětská jídelní židlička ZOPA Space 2021 - 3
Dětská jídelní židlička ZOPA Space 2021 - 4
Dětská jídelní židlička ZOPA Space 2021 - 5
Dětská jídelní židlička ZOPA Space 2021 - 6
Dětská jídelní židlička ZOPA Space 2021 - 7
Dětská jídelní židlička ZOPA Space 2021 - 1/7Dětská jídelní židlička ZOPA Space 2021 - 2/7Dětská jídelní židlička ZOPA Space 2021 - 3/7Dětská jídelní židlička ZOPA Space 2021 - 4/7Dětská jídelní židlička ZOPA Space 2021 - 5/7Dětská jídelní židlička ZOPA Space 2021 - 6/7Dětská jídelní židlička ZOPA Space 2021 - 7/7

Dětská jídelní židlička ZOPA Space 2021


Žádné hodnocení. Kód: ZOPAZIDL006 Doprodej Doprodej
Výrobce: ZOPAZOPA
Produkt již není v prodeji

výhody nákupu:

Doprava zdarma
nad 3 500 Kč
100 % garance originálního zboží

Dětská jídelní židlička ZOPA Space 2021

Dětská jídelní židlička ZOPA Space

pro děti od 6 měsíců

Tato moderní jídelní židlička svým jménem odkazuje na předchozí – velmi oblíbený model židličky Space. Staví tak na osvědčených funkčních vlastnostech, které rodičům zaručují snadné ovládání a dětem od 6 měsíců věku pohodlné a bezpečné posezení. Navíc, její praktický omyvatelný potah imitující kůži židličce propůjčuje velmi atraktivní vzhled.

Jsme si vědomi, že potahy židliček mohou na dětskou pokožku působit studeným dojmem, proto je židlička Space vybavena praktickou vložkou, která tomu předchází. Pro co nejjednodušší údržbu se dá lehce sundat a snadno vyprat.

Nezbytný pomocník pro krmení, hraní či odpočinek

Když potřebujete regulovat výšku židličky, Space disponuje 5 polohami jejího nastavení. To umožňuje přizpůsobit se téměř každému stolu a užívat si neopakovatelné chvíle při společném stolování. S pomocí 3 poloh nastavení opěrky zad, včetně 3polohového nastavení podnožky, můžete židličku Space využít nejen na krmení, ale i na hraní či odpočinek dítěte.

Součástí židličky Space je také praktický odnímatelný pultík, jehož vrchní část – jídelní podnos s držákem na pití – můžete umývat v myčce. Pokud by vám pultík překážel, nebo v případě stolování pohromadě u velkého jídelního stolu, lehce ho sundáte a zavěsíte na zadní stranu židličky. Uvolníte si tak nejen přístup k dítěti, ale zároveň můžete mít pultík stále po ruce. 

Každé dítě se rádo krmí samo a takový malý jedlík má pak mnohdy jídlo všude, nejen za ušima. Proto je židlička Space lehce omyvatelná a její polstrování se dá snadno vyjmout a vyčistit. 

Dětská židlička Space je nejen praktická, ale její design v jemných pastelových barvách je velmi líbivý. V případě, že židličku nebudete používat, jednoduše ji složíte. Ve složeném kompaktním stavu zabere minimum místa.

V bodech :

 • pro děti od 6 měsíců do 3 let
 • 5 úrovní nastavení výšky
 • 3 pozice nastavení opěrky zad
 • 3polohově nastavitelná opěrka pro nožičky
 • odnímatelný pultík s možností nastavení do 3 pozic
 • vrchní tác pultíku lze umývat v myčce
 • možnost zavěšení pultíku na zadní stranu židličky
 • praktická vložka v ceně
 • kapsa na zadní straně židličky pro uskladnění drobností
 • jednoduchá manipulace
 • kolečka pro snadnější přemisťování
 • praktické skládání do kompaktního tvaru
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.