Domů / Kojení, krmení, péče / Savičky k lahvičkám
Výrobci
Stav
OpenID
Doprava ZDARMA

Při nákupu nad 3500,- Kč doprava bude ZDARMA.

Informace o dopravách a platbách zde

 

 

Odběr novinek

Dudlíky k lahvičkám, šidítka na láhve

(22) dudlíky
Savičky k lahvičkám

Každá maminka si při výběru dudlíkukojenecké lahvičky přeje pro své dítě to nejlepší. Výrobky musí být komfortní jak pro děťátko tak pro rodiče. Program kojeneckých saviček a dudlíků je vyvíjen na základě nejpřísnějších mezinárodních norem, které se týkají požadavků na kvalitu a bezpečnost.

Existuje celá řada nejrůznějších tvarů dudlíků, které jsou zhotoveny z různých  materiálů a v různých velikostech. Výběr by se měl vždy odvíjet od typu používaného mléka a od preferencí miminka. Dudlíky s pomalým průtokem jsou nejvhodnější pro novorozence. U starších dětí, které jsou na krmení z lahvičky již zvyklé, lze zvolit dudlík s rychlejším průtokem. Pokud se miminko během krmení z kojenecké lahve zalyká nebo vykašlává mléko, průtok použitého dudlíku je příliš rychlý. Naopak, pokud během krmení dítě s lahvičkou zápasí a má potíže s plynulým sáním mléka, pak to svědčí o tom, že průtok dudlíku je příliš pomalý. Platí obecná zásada, že tekutina by neměla z lahvičky při otočení téci, ale jen pomalu odkapávat, aby byl uspokojen sací reflex dítěte.

Stejně jak správný výběr dudlíku, tak i pravidelné obměňování dudlíku je velice důležité. Určitě je na místě si uvědomit, že dudlíky nejsou věčné a jejich vlastnosti se mohou s časem zhoršovat. Pravidelně se proto ujišťujte, zda zvolený dudlíček není poškozený a v maximální možné míře odpovídá potřebám vašeho dítěte, jeho růstu a rozvoji.


Vyberte podkategorie Savičky k lahvičkám :
Strana 1 / 2
1
Výrobků na stranu: 12 24 100 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Dudlík AVENT Classic+ 1 otvor (2 ks) 2019 Dudlík AVENT Classic+ 1 otvor (2 ks) 2019 Kód: AVENT066 Akce Akce Doprodej Doprodej
Skladem
105 Kč
Detail
Silikonová savička BABYMOOV Bioteet 2ks I. 2019 Silikonová savička BABYMOOV Bioteet 2ks I. 2019 Kód: BABYMOOV027
Expedice 3-5 dnů
149 Kč
Detail
Strana 1 / 2
1
Výrobků na stranu: 12 24 100
 Název Cena