Domů / Kojení, krmení, péče / Dudlíky k lahvičkám
Výrobci
Stav
Novinka Novinka Výprodej Výprodej Sleva Sleva Akce Akce Doprodej Doprodej Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma bude odečtena po zpracování objednávky!
OpenID
Doprava ZDARMA

Při nákupu nad 3500,- Kč doprava bude ZDARMA.

Informace o dopravách a platbách zde

 

 

Odběr novinek

Dudlíky k lahvičkám, šidítka na láhve

(27) dudlíky
Dudlíky k lahvičkám

Každá maminka si při výběru dudlíkukojenecké lahvičky přeje pro své dítě to nejlepší. Výrobky musí být komfortní jak pro děťátko tak pro rodiče. Program kojeneckých saviček a dudlíků je vyvíjen na základě nejpřísnějších mezinárodních norem, které se týkají požadavků na kvalitu a bezpečnost.

Existuje celá řada nejrůznějších tvarů dudlíků, které jsou zhotoveny z různých  materiálů a v různých velikostech. Výběr by se měl vždy odvíjet od typu používaného mléka a od preferencí miminka. Dudlíky s pomalým průtokem jsou nejvhodnější pro novorozence. U starších dětí, které jsou na krmení z lahvičky již zvyklé, lze zvolit dudlík s rychlejším průtokem. Pokud se miminko během krmení z kojenecké lahve zalyká nebo vykašlává mléko, průtok použitého dudlíku je příliš rychlý. Naopak, pokud během krmení dítě s lahvičkou zápasí a má potíže s plynulým sáním mléka, pak to svědčí o tom, že průtok dudlíku je příliš pomalý. Platí obecná zásada, že tekutina by neměla z lahvičky při otočení téci, ale jen pomalu odkapávat, aby byl uspokojen sací reflex dítěte.

Stejně jak správný výběr dudlíku, tak i pravidelné obměňování dudlíku je velice důležité. Určitě je na místě si uvědomit, že dudlíky nejsou věčné a jejich vlastnosti se mohou s časem zhoršovat. Pravidelně se proto ujišťujte, zda zvolený dudlíček není poškozený a v maximální možné míře odpovídá potřebám vašeho dítěte, jeho růstu a rozvoji.


Vyberte podkategorie Dudlíky k lahvičkám :
Strana 1 / 3
1
Výrobků na stranu: 12 24 100 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Strana 1 / 3
1
Výrobků na stranu: 12 24 100
 Název Cena