Domů / Hračky / Kojenecké hračky
LAMAZE záhadný uzel 2021 - 1
LAMAZE záhadný uzel 2021 - 2
LAMAZE záhadný uzel 2021 - 3
LAMAZE záhadný uzel 2021 - 1/3LAMAZE záhadný uzel 2021 - 2/3LAMAZE záhadný uzel 2021 - 3/3

LAMAZE záhadný uzel 2021


Žádné hodnocení. Kód: LAMAZE089
Výrobce: LAMAZELAMAZE
Dostupnost:
Skladem
284 Kč , plus doprava

Výhody nákupu:

Doprava zdarma
nad 3 500 Kč
100 % garance originálního zboží

LAMAZE záhadný uzel 2021

LAMAZE záhadný uzel 

od narození

 

Náš malý hlavolam jistě zaujme Vaše dítě, které se bude snažit “přijít na kloub” tomu, které konce provázků patří k sobě.
Provázky se sbíhají doprostřed uzlu, který je schovaný v průhledném plastovém krytu. Za provázky lze tahat ze strany na stranu.
Při hraní bude dítě objevovat pískátka, šustítka, rolničku a kousátka ukrytá v koncích provázků a stimulovat tak své hmatové receptory a rozvíjet jemnou motoriku dětských prstů spolu s koordinací pohybů.
Pestré barvy podporují rozvoj zraku.
Díky novému Lamaze klipu hračku připevníte na dětskou postýlku, či stříšku kočárku stejně snadno jako např. na nákupní vozík nebo k přenosné autosedačce.
Hračka je vyrobena z kvalitního veluru a plastu. Použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní i po několikerém přeprání. Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček.
U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst použito PVC.
Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.