Domů / Nosítka
Nosítko LODGER Shelter Mesh Sport - 1
Nosítko LODGER Shelter Mesh Sport - 2
Nosítko LODGER Shelter Mesh Sport - 3
Nosítko LODGER Shelter Mesh Sport - 4
Nosítko LODGER Shelter Mesh Sport - 5
Nosítko LODGER Shelter Mesh Sport - 6
Nosítko LODGER Shelter Mesh Sport - 1/6Nosítko LODGER Shelter Mesh Sport - 2/6Nosítko LODGER Shelter Mesh Sport - 3/6Nosítko LODGER Shelter Mesh Sport - 4/6Nosítko LODGER Shelter Mesh Sport - 5/6Nosítko LODGER Shelter Mesh Sport - 6/6

Nosítko LODGER Shelter Mesh Sport


Žádné hodnocení. Kód: LODGERNOS003 Akce Akce Doprodej Doprodej
Výrobce: LODGERLODGER
Dostupnost:
Skladem
1 890 Kč

Výhody nákupu:

Doprava zdarma
nad 3 500 Kč
100 % garance originálního zboží

Nosítko LODGER Shelter Mesh Sport

Nosítko LODGER Shelter Mesh Sport 

Funkční nosítko

Chcete se vyhnout složitě vypadajícímu nosítku se spoustou popruhů a přezek, ale hledáte něco jiného než nošení miminka v šátku? Pak se Vám bude určitě líbit nosítko Shelter od firmy Lodger. Je jednoduše provedené a přitom Vám výborně poslouží. Hodí se pro nošení dítěte ve vodorovné poloze, jako nosítko na boku a dokonce i jako fusak do autosedačky. Přizpůsobí se Vašim potřebám, ať ho budete používat kdekoliv.

Shelter 2.0 Free

Toto nosítko je inovativním výrobkem holandské firmy Lodger. Bylo navrženo tak, aby bránilo novorozenému dítěti sklouznout a ztížit mu dýchání. Shelter byl vyvinut a testován v souladu s posledními EN standardy pro dětská nosítka a Vašemu dítěti poskytne komfort a bezpečí.

Materiál

U kapuce a v dolní části je nosítko vyrobeno z materiálu mesh, který je elastický a prodyšný. Uvnitř nosítka je pak měkká bavlna, která je příjemná na dotek, nedráždí dětskou pokožku a výborně saje pot.

Shelter od narození

Své dítě můžete v nosítku Shelter začít nosit hned po narození. Než bude Vašemu miminku pět měsíců, budete ho nosit ve vodorovné poloze. Tato poloha je pro dítě nesmírně prospěšná: při nošení ve vodorovné poloze zajišťuje nosítko tolik potřebnou oporu páteře. Miminko Vám bude stále nablízku, což skvěle upevní Váš vzájemný vztah.

Nosítko na bok pro větší děti

Jakmile Vaše dítě zvládne samo sedět, můžete jej v nosítku nosit na boku. Jako nosítko na bok Shelter využijete přibližně od 6 do 18 měsíců věku dítěte. Po celou tuhle dobu bude Vaše dítě moct nerušené objevovat svět, přitom Vás bude mít stále u sebe. Délku nosítka můžete podle velikosti dítěte nastavit tak, aby dítě sedělo opravdu pohodlně.

Shelter lze používat i v autosedačce

Nosítko Shelter se hodí také při cestování autem, protože jsou v něm otvory na bezpečnostní pásy a můžete jej používat jako fusak do autosedačky. Ukládání dítěte sedícího v nosítku do autosedačky není nijak komplikované: stačí rozepnout sponu nosítka a fusak je na světě. Při vystupování z auta naopak sponu jednoduše zapnete a nosítko si nasadíte. Shelter je proto vynikajícím doplňkem pro maminky po císařském řezu, které nemohou nosit celou autosedačku.

Důležité údaje
dítě v nosítku musí vážit minimálně 3,5 kg
maximální nosnost při použití ve vodorovné poloze je 8 kg
maximální nosnot pro použití na boku je 12 kg

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.