Domů / Kojení, krmení, péče / Kojenecké lahvičky
Výrobci
Stav
Novinka Novinka Výprodej Výprodej Sleva Sleva Akce Akce Doprodej Doprodej Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma bude odečtena po zpracování objednávky!
OpenID
Doprava ZDARMA

Při nákupu nad 3500,- Kč doprava bude ZDARMA.

Informace o dopravách a platbách zde

 

 

Odběr novinek

Kojenecké láhve, lahvičky pro kojence

(53) Lahvičky
Kojenecké lahvičky

Nemůžete své děťátko krmit nebo jej musíte dokrmovat? Právě u nás si vyberte si můžete vybrat krásné a kvalitní kojenecké láhvičky a veškeré příslušenství, které při krmení umělou výživou budete potřebovat.

Vždy záleží na rodičích, jaký typ a značku kojenecké lahvičky si vyberou. Dříve byly kojenecké lahve vyráběny pouze ze skla, ale v současné době existuje široká nabídka nejen skleněných, ale i plastových kojeneckých lahví bez BPA. Oba typy mají své vyhody i nevýhody. Plastové lahvičky jsou lehčí, cenově dostupnější, nerozbitné a větší dítě je umí lépe držet samo. Snadno se však zabarví, jejich čištění je náročnější a vzhledem k lepším izolačním vlastnostem plastu se hůře odhaduje teplota tekutiny uvnitř. Skleněné kojenecké lahvičky  jsou odolnější vůči vysokým teplotám, mají delší životnost a jsou odolnější při sterilování a čištění. Jejich nevýhodou může být skutečnost, že jsou těžší, při pádu se mohou rozbít a jsou cenově dražší,

Lahvičky a savičky pro miminka musí být vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a právě do takových se vyplatí investovat.

 


Vyberte podkategorie Kojenecké lahvičky :
Strana 1 / 5
1
Výrobků na stranu: 12 24 100 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Stojan na sušení AVENT 2020 Stojan na sušení AVENT 2020 Kód: AVENT174 Akce Akce
Skladem
595 Kč
Detail
Strana 1 / 5
1
Výrobků na stranu: 12 24 100
 Název Cena